Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2
Velokurjers ierīko trasi “Velodienai Kuldīgā 2015” pie Pinku ezera

Nu jau tradicionāli SIA “Velokurjers” piedalās lielākā nekomerciālā velofestivāla Latvijā «Velodiena Kuldīgā» maršruta izstrādē un ierīkošanā. Iestājoties sausākam laikam, 28. martā "Velokurjers" komanda kopā ar domubiedriem devās izpētīt plānoto maršrutu, kā arī braukšanas kārtībā sagatavot to maršruta posmu, kas ies caur Ēdoles pagasta dabas parku “Pinku ezers”.

lasīt tālāk »
Velokurjers Aldis piedalās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa Latvijas vizītkartes filmēšanā

Aizvadītajā nedēļā Rīgā ieradās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa filmēšanas grupa no Austrijas, lai sagatavotu Latvijas vizītkarti, kuru rādīs pirms konkursa dziesmas izpildes. Latviju šogad konkursā pārstāvēs jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata ar dziesmu “Love Injected”.

Šogad konkursa organizatori visām valstīm noteica vienotu vizītkaršu sižetu – pastnieks ar auto konkursa dalībniekiem piegādā sūtījumu no Austrijas draugiem.

VIDEO: Viesturs Silenieks Pieci.lv raidījumā Uz riteņiem
Raidījums "Uz Riteņiem" katru otrdienu 18:00 kopā ar Daini Kreili - par pārvietošanos, veselīgām izvēlēm un pilsētvidi. Skaties ierakstu no pārraides, kurā viesojās Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks.
Video: Ērenpress uzrunā pasauli
Mēs visi zinām, kas ir Ērenpreiss. Gan vēsturi (vismaz īsumā), gan šodienu ar veclaiku velosipēdu restaurāciju un 2012. gadā atsākto Ērenpreiss velosipēdu ražošanu. Pasaule vēl nezina. Bet var par to uzzināt - lieliskajā angļu valodā sagatavotajā videoklipā. Noskaties arī Tu!
VIDEO: Viesturs Silenieks TV24.lv sarunā ar Māri Zanderu
Intervijas 1. daļa.
FOTO: Imantas veloceliņa inspekcijas brauciens
Pēc Latvijas Riteņbraucēju apvienības un vortāla Veloriga.lv iniciatīvas sarīkotajā veloceliņa Centrs-Imanta-Jūrmala inspekcijas braucienā Rīgas mērs Nils Ušakovs un vicemērs Andris Ameriks konstatē un uzdod par satiksmes infrastruktūru atbildīgo dienestu pārstāvjiem novērst veselu virkni nepilnību.
 
1  2
 »
Top.LV