Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3
Atjaunināts: Velosipēds dzīvoklī. Idejas un risinājumi.
Dzīvoklis divriteņa glabāšanai gan nav tā ērtākā vieta, taču noteikti daudz drošāka nekā daudzdzīvokļu nama pagrabs, kāpņutelpa vai šķūnītis, ja tāds ir. Līdz ar to, ja izvēle ir kritusi par labu velo glabāšanai dzīvojamās telpās, svarīgi ir parūpēties, lai tas ne tikai netraucētu, bet arī labi iekļautos mājokļa interjerā. lasīt tālāk »
5 padomi velosipēdistiem, iestājoties tumšākam un slapjākam laikam
Latvijas Riteņbraucēju apvienības dati liecina, ka vidēji 18% velosipēdistu turpina braukt arī pēc vasaras beigām. Vienos tas izraisa apbrīnu, citos izbrīnu, taču pašiem riteņbraucējiem liek kļūt piesardzīgākiem, lai netraumētu ne sevi, ne citus satiksmes dalībniekus. Tāpēc Latvijas Riteņbraucēju apvienība un Latvijas Apdrošinātāju asociācija sniedz velosipēdistiem padomus kā labāk un drošāk pārdzīvot šo laiku.
Kā rūpēties par savu velosipēdu sākoties aukstajam un slapjajam laikam?
Sākoties rudens lietiem, aukstajiem rītiem, dubļainajiem ceļiem, kas, līdz ar pirmo sniegu tiks arī sālīti, pastiprināta uzmanība jāpievērš regulārai velosipēda apkopei. Atbilstoši rūpējoties par velosipēdu un tā ritošo daļu, tā mūžs tiek ievērojami pagarināts.
Noderīgi: risinājums velosipēda glabāšanai ziemā - nodot veloservisā
Lai arī ar katru gadu palielinās to cilvēku skaits, kas ar velosipēdu ikdienā brauc cauru gadu, liela daļa ir arī tādi, kas, uzsniegot pirmajam sniegam, divriteni liek "ziemas guļā" un atsāk braukt tikai pavasarī. Rūpējoties tieši par šo velosipēdistu ērtībām, daudzi veloservisi sākuši piedāvāt divriteņu uzglabāšanu ziemas sezonā.
Video: eksperta ieteikumi, kā sagatavoties velo sacensībām
Savā pieredzē par to, kas jāēd, kā jāekipējas, cik daudz jātrenējas pirms dalības sacensībām dalās 2013.gada Latvijas čempions cross-country olympics (XCO) disciplīnā Matīss Preimanis (TREK/DPA MTB komanda).
Video: kāpēc nevajag pirkt lētus velosaslēgus
Nelielas lētas stangas. Pāris sekundes un tāda trosīte, kā veikalos visplašākajā piedāvājumā esošajiem velosaslēgiem, pušu. Uzskatāms piemērs, kāpēc nevajag lietot lētus velosaslēgus.
 
1  2 3
 »
Top.LV