Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3
Dienas Video: Bandmaster klips ar kadriem no filmas «Rīgas kungi»

Elektroniskās mūzikas grupa Bandmaster laidusi klajā videklipu savam skaņdarbam «Us», kas skanēja režisores Adriānas Rozes un operatora Jura Pīlēna veidotajā dokumentālajā īsfilmā «Rīgas kungi», kurā redzami Rīgas velokurjeri. Mūzikas videoklipā, protams, izmantoti fragmenti no filmas.

Filmas TV versiju joprojām iespējams noskatīties LTV mājaslapā: ltv.lsm.lv

lasīt tālāk »
Latvija – zeme, kurā sacer dziesmas un brauc ar velo!
Kā zināms, šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā godpilno 6.vietu ieguva mūsu brīnišķīgā dziedātāja Animata Savadogo ar pašas sacerēto dziesmu “Love Injected”. Jaunās un talantīgās mākslinieces panākums nenoliedzami palīdzējis veicināt Latvijas atpazīstamību Eiropā, un īpaši liels prieks arī par to, ka šogad mūsu valsts un galvaspilsētas tēla veidošanā Latvijas pārstāves priekšnesumā savs ieguldījums bijis arī Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedram – velokurjeram.
Sapnis par velo vasaru!
Šis ir stāsts par Ērģemes namiņa “Saulīte” bērnu velo sapni un par “Namiņš ripo” komandu, kas palīdz sapni piepildīt. “Namiņš ripo” komandai labie darbi un cenšanās padarīt pasauli labāku šķiet tikpat pašsaprotami kā braukt ar velo. Šis ir arī aicinājums Tev, kas šo rakstu lasa, nākt pulkā palīdzēt piepildīt bērnu sapni par velosipēdiem!
Video: Saulkrastu Velosipēdu muzejs viesojas radio Pieci.lv "Uz riteņiem"
Saulkrastu Velosipēdu muzejs vāc, restaurē un saglabā Latvijā atrastus velosipēdus. Kolekcijā katram velosipēdam ir savs ar Latviju saistīts stāsts - ražoti Latvijā vai kāds latvietis to ir pircis ārzemēs, lai vestu to mājās. Skaties un klausies "Uz riteņiem" kopā ar Daini Kreili.
Video: velosipēds ir ne tikai velosipēds
Interesants klips divriteņu popularizēšanai Āfrikā izveidots kanādiešu projekta The Bicycle Factory ietvaros. Tā ideja ir ziedot velosipēdus Ganas jauniešiem, lai atvieglotu viņu ceļu uz skolu. Laikā no 2009. gada projekta ietvaros Ganas jauniešiem uzdāvināti 23 000 velosipēdi. Tostarp šogad 70 dienās ziedojumos savākti 5000 velosipēdi.
Video: Nīderlandē bērni uz skolu brauc ar velo
Saistībā ar jaunā mācību gada sākšanos, daudziem aktuāls jautājums - kā bērniem ikdienā mērot ceļu līdz skolai? Ar vecāku auto? Sabiedrisko transportu, kas vismaz Rīgas skolēniem ir bez maksas? Divriteni, kā Holandē?
 
1  2 3
 »
Top.LV