Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3
23.maijā - Riteņbraukšanas sacensības un svētki visai ģimenei „EKO VELO 2015”
23. maijā, Gulbenē norisināsies velo sacensības un svētki visai ģimenei. Rīts iesāksies ar „Baltais cerību kauss 2015” riteņbraukšanas sacensību seriālu šosejā zēniem un jauniešiem 3.posma 1. braucienu un „Gjensidige Velo” veiklības braucienu bērniem. lasīt tālāk »
Šogad „Elkor Rīgas velomaratona” dalībniekiem būs iespēja atbalstīt Gustavu Pētersīli

Trešdien, 22. aprīlī, „Elkor Rīgas velomaratona” rīkotāji – „Igo Japiņa sporta aģentūras” direktors Igo Japiņš, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzēvičs un „Elkor” valdes loceklis Ronalds Feldmanis informēja, ka arī šogad populārā velonotikuma starta un finiša zona būs 11. novembra krastmalā. Par katru dalībnieku, kurš, neatkarīgi no izvēlētās distances, pieteiksies pārstāvēt „Nutrilite” komandu, kompānija „Amway” ziedos 2 EUR Gustava Pētersīļa rehabilitācijai.

Notiks pirmais Kravas un pasažieru velosipēdu saiets
“Rīgas Velo nedēļas” ietvaros 28. aprīlī notiks pirmais “Kravas un pasažieru velosipēdu saiets” Rīgā. Latvijas Riteņbraucēju apvienība aicina kopā sanākt ikvienu velosipēda īpašnieku un meistaru, kas savu transporta līdzekli ir iegādājies vai pielāgojis īpaši pasažieru un kravas pārvadāšanai.
Velokurjers ierīko trasi “Velodienai Kuldīgā 2015” pie Pinku ezera

Nu jau tradicionāli SIA “Velokurjers” piedalās lielākā nekomerciālā velofestivāla Latvijā «Velodiena Kuldīgā» maršruta izstrādē un ierīkošanā. Iestājoties sausākam laikam, 28. martā "Velokurjers" komanda kopā ar domubiedriem devās izpētīt plānoto maršrutu, kā arī braukšanas kārtībā sagatavot to maršruta posmu, kas ies caur Ēdoles pagasta dabas parku “Pinku ezers”.

Riteņbraucēju klubs "ĀdažiVelo" aicina uz velopiedzīvojumu "Uz zvaigznēm Ādažos II: Visuma atklājējs"!
Sacensību dienā gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem būs iespēja iepazīt Ādažu novadu, izzināt zvaigžņu pasauli un tuvāk iepazīties ar observatorijas atjaunošanas projektu.
VIDEO: Rīgas Tvīda brauciens 2014
Vladislavs Podvinskis internetā publicējis kopīgi ar Juri Stoļarovu filmēto video par Rīgas Tvīda braucienu 2014. Piedāvājam noskatīties.
 
1  2 3
 »
Top.LV