Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
Rīgā notiks pasaules čempionāta posms pumptrack braucējiem
Sestdien, 19. maijā, Rīgas Centra sporta kvartālā (Barona ielā 116a) pirmo reizi pasaulē norisināsies viens no “Red Bull Pump Track World Championship” kvalifikācijas posmiem. Entuziastiskie velo braucēji tiek aicināti reģistrēties, lai cīnītos par labāko rezultātu un būt vienam no diviem uzvarētājiem, kuri dosies uz fināla sacensībām Šveicē. lasīt tālāk »
Notiks jau ceturtais e-transporta (arī e-velo) salidojums
24.maijā no plkst. 9:00 līdz 12:30 iepirkšanās centra ''Olimpia'' atklātajā autostāvvietā (Āzenes iela 5, Rīga) jau ceturto gadu norisināsies elektrisko transportlīdzekļu (ETL) - e-dēļu, e-skūteru, e-ratiņkrēslu, e-velo, e-mopēdu, e-kvadriciklu, e-motociklu, elektromobiļu - salidojums, informē Arnis Bergs,Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs. Dalība salidojumā un apmeklējums - bez maksas.
12. maijā - Rīgas Tvīda brauciens
Tvīda brauciens ir dzīvespriecīga velosipēdu parāde, kas kļuvusi par tradīciju visās pasaules metropolēs no San Francisko līdz Tokijai. Arī Rīgā tas jau astoto (!) gadu pulcē simtiem velobraucēju un modes cienītāju.
Pilsētmežs
Rīgas Velonedēļas ietvaros Gandrs piesaka spēli visiem velomīļiem.
6. maijā Lucavsalā - Pop-up pikniks TIKAI AR VELO
26. Pasaules velokurjeru čempionāta (CMWC 2018 RIGA) organizatori kopā ar SHE FIX, SIA «Velokurjers» un Steel Vintage Latvia rīko pop-up pikniku Lucavsalā!
6. maijā - Steel Vintage Ride 2018
Steel Vintage Ride nu jau kļuvis par pilntiesīgu Rīgas Velo nedēļa sastāvdaļu. Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad Steel Vintage Latvia aicina visus steel vintage šosejas un treka velosipēdu fanus uz Steel Vintage Ride – mierīgu izbraucienu ar saviem vintāžas šosejas un treka velosipēdiem.
 
1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»
Preses relīzēm, paziņojumiem, cita veida informācijai:

Ziņojiet par jaunumiem


Partneri un draugi
 »
Top.LV