Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Vēlies reģistrēt velosipēdu CSDD, bet nezini kā un cik tas maksa? Informējam.

Ziņa publicēta: 01.05.2016 21:30
Līdz ar pavasari saņemam arvien vairāk jautājumu par velosipēdu reģistrāciju CSDD. Iespējams, tas saistīts ar Valsts policijas vēstījumiem par velozagļu aktivizēšanos - divriteņa brīvprātīgā reģistrēšana tiešām palielina izredzes īpašniekam atgūt braucamo, ja zagļi to iekārotu. Piedāvājam īsu izklāstu par velo reģistrāciju un saiti uz attiecīgu sadaļu CSDD lapā.

Velosipēdu reģistrācija ir brīvprātīga. To var veikt elektroniski CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv), jebkurā CSDD nodaļā vai izmantojot CSDD mobilo aplikāciju.  

Velosipēda reģistrāciju veic, pamatojoties uz velosipēda īpašnieka vai viņa pārstāvja iesniegumu, kurā jānorāda:

  • īpašnieka vārds, uzvārds un personas kods, bet juridiskām personām - nosaukums un reģistrācijas numurs;
  • velosipēda marka, modelis un rāmja numurs. Velosipēdu bez rāmja numura CSDD nereģistrē!

Maksa par velosipēda reģistrāciju:

  • velosipēda reģistrācija, izmantojot CSDD e-pakalpojumus (https://e.csdd.lv) vai mobilo aplikāciju, tajā skaitā – reģistrējot velosipēda īpašnieka maiņu: euro 0,91
  • velosipēda reģistrācija CSDD nodaļā (tajā skaitā – reģistrējot velosipēda īpašnieka maiņu): euro 2,23

Kā saņemt uzlīmi?

Lai palielinātu velosipēdu īpašnieku aizsardzību pret velosipēdu zādzību, kā arī lai nodrošinātu reģistrēto velosipēdu papildu identifikāciju, reģistrējot velosipēdu vai arī iepriekš CSDD reģistrēta velosipēda īpašniekam ir radīta iespēja saņemt velosipēda reģistrācijas uzlīmi.

Uzlīmes ir iespējams iegādāties divos veidos:

  • Izmantojot CSDD e-pakalpojumus vai mobilo aplikāciju un pasūtot uzlīmi pa pastu.

Maksa par reģistrācijas uzlīmēm – euro 0,94 un pasta izdevumiem – euro 0,88 (ja velosipēds iepriekš nav reģistrēts, tā reģistrācija, izmantojot CSDD e-pakalpojumus, papildus izmaksās euro 0,91)

Informāciju par piešķirto uzlīmi konkrētajam velosipēdam varēsiet atrast CSDD e-pakalpojumos vai mobilajā aplikācijā.

Maksa par reģistrācijas uzlīmēm – euro 0,94 (ja velosipēds iepriekš nav reģistrēts, jāveic arī samaksa par velosipēda reģistrāciju euro 2,23 apmērā)

Uzlīme uz velosipēda rāmja līmējama viegli redzamā un pieejamā vietā tā, lai netiktu bojāts vai izlocīts svītru kods!

Velosipēda reģistrēšana un uzlīmju iegādāšanās ir brīvprātīga. 

Ja velosipēds reģistrēts CSDD un tas nozagts:

  • CSDD e-pakalpojumos vai mobilajā aplikācijā reģistrēt atzīmi par velosipēda zādzību, jo atzīme liegs CSDD reģistrēt šo velosipēdu citas personas īpašumā;
  • iesniegt iesniegumu Valsts policijai par velosipēda zādzības faktu, jo atzīmei Transportlīdzekļu un to vadītāju reģistrā ir informatīvs raksturs un Valsts policija šo informāciju nesaņem.
Plašāka informācija: http://csdd.lv/lat/registracija/velosipedu_registracija/ 

Noskaties arī video par CSDD mobilo aplikāciju. No 5.02 minūtes - par veloreģistrāciju

Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
:: 'ipašniece 2016.05.02 21:58 Raksts labs, BET, neredzu jēgu reģistrēt savu braucamo CSDD mājas lapā ja tā nesadarbojas ar Valsts policiju. Man bija velosipēds, kas bija reģistrēts CSDD kopš 2013 gada, velosipēdu nozaga, 15 min laikā par to ziņoju un uzrakstīju iesniegumu - prasa iesniegt bildi un rāmja numuru, informēju Valsts policijas pārstāvi, ka to viņiem ir iespēja paņemt no CSDD mājas lapas, viņi atbild - nav pieejas, īsti nedarbojas interenta savienojums utt, labāk ka es atnesīšu pati nākošajā dienā. nav cerību ka atgūšu savu , neesmu naiva, bet nejūtu arī ieguvumu no tā, ka tik...
:: Inga 2016.05.04 12:58 Jēga ir tāda, ka velosipēdu ir iespēja apdrošināt kopā ar visu pārējo iedzīvi ( arī gadījumos, ja nozog ārpus mājas), bet apdrošināšana zādzības gadījumā darbojas tad, ja tas bijis reģistrēts.Citādi - piekrītu, vairāk jēgas neredzu.
:: īpašniecei 2016.06.11 12:28 Dīvaini, ka jums tā atbildēja. Sistēmas ir savienotas, policijai ir pieeja datubāzei, turklāt reģistrs kalpo kā pierādījums jūsu īpašumtiesībām.
:: Hartijs 2023.06.26 00:12 Gribēju piereģistrēt velosipēdu un skūteri. Viss notika līdz samaksas brīdim. Kāpēc nevar samaksāt caur internetbanku. Obligāti prasa kartes datus. Nedošu kartes informāciju!
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 11 + 3 =
 »
Top.LV